Наші контакти Перезвонить Мне
Наші контакти
Або можете оформити замовлення через месенджер
Тел.
Перезвонить мне
Каталог товарів
Графік роботи магазину: 9:00 - 18:00 Вихідні: субота і неділя

Гарантія, сервісне обслуговування, повернення товару

Гарантія на товари:

На усі товари магазину Korzina.ua поширюється гарантія виробника товару. При зверненні в офіційний сервісний центр з собою необхідно мати:

повний комплект товару
оригінальний гарантійний талон
чек або документ, що підтверджує оплату
Гарантія надається виробником на товари, кожна група товарів може мати свій термін гарантійного обслуговування. Ця інформація може бути вказана на сторінці самого товару. Так само термін гарантійного обслуговування можна дізнатися у наших менеджерів.

Відмова від отримання товару:

Не залежно від способу оплати товару, ви можете відмовитись від отримання товару. Вам потрібно лише повідомити про це кур'єру або оператору, який оформляє видачу товару на відділенні перевізника. Якщо ви все ж забрали товар і потім виявилося що товар вам не підходить, ви завжди зможете оформити повернення товару через наших менеджерів.

Якщо ви купуєте одяг або взуття, ви можете оплатити товар і забрати товар для примірки додому, якщо вам товар не підійшов - просто поверніть його. Для цього зателефонуйте нашим менеджерам і оформите повернення.

Повернення товару:

Повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки.

Для оформлення повернення зв'яжіться з нашими менеджерами для отримання дозволу заявку на повернення, далі вам необхідно звернутися у відділення пошти. При собі вам необхідно мати сам товар, чек про покупку і документи.

Як тільки товар повернеться до нас і наші менеджери перевірять його, ми зможемо зробити заявку на повернення коштів, які будуть повернуті вам протягом 3-х робочих днів.

Ми зможемо оформити повернення, якщо:

товар небув у вживанні, на товарі немає слідів експлуатації, таких як потертості, подряпини, слідів забруднення. Якщо товар з розділу телефони, смартфони, планшети та інші гаджети, які мають програмне забезпечення, товар приймається тільки при наявності заводської прошивки вироби.
товар має заводську упаковку з повним комплектом аксесуарів і документації, які передбачалися в цьому товарі
не порушені заводські ярлики і наклейки
товар в робочому, новому стані